Fiyat Listesi

Masajlar

İNDİRİM
325₺

Ayaktan veya sırttan başlanılabilen bu masaj, belden organizmanın dokunun yüzeyine doğru, omuzlara doğru yapılır yani, aşağıdan yukarıya doğru çıkılarak yapılan bir masajdır.

İNDİRİM
350₺

Bali masajı, diğer yoğurma masajlarından farklı olarak ovalama yöntemi ile yapılan bir masajdır. Bu sayede kişide tamamen bir gevşeme ve rahatlamanın meydana gelmesi sağlanır.

İNDİRİM

Uzun yıllardan beri ABD’de uygulanan İsveç masajı; zihinsel ve fiziksel sağlığı düzenlemek amacıyla uygulanan popüler bir masajdır.

İNDİRİM
350₺

Bitki özlerinden elde edilmiş yağlarla kullanılarak uygulanan aroma masaj ile yaşadığınız kas ağrıları, adale, eklem ve fiziksel olarak tam bir rahatlama sağlayabilirsiniz.

İNDİRİM (30 DK)

Ayaklarda belli bir bölgeye uygulanarak yapılan refloxoloji masaj, 5 bin yıldan bu yana uygulanmaktadır. Kökeni Çin’e dayandığı düşünülen masaj, uzmanlık isteyen masajlardan biridir.

İNDİRİM (50 DK)
400₺

Spor aktivitesi öncesi, sonrası ve bakım masajı olarak üç temel bölümden oluşan masaj sayesinde hem yaptığınız aktivitelerden daha fazla verim alabilir, hem de yaşanabilecek sakatlanmaların önüne geçebilirsiniz.

İNDİRİM (30 DK)
300₺

Kan dolaşımının artmasına, bağışıklık sisteminin güçlenmesine, kılcal damarların genişlemesine, kas sertliğinin ve dokuların yumuşamasına fayda sağlar.

İNDİRİM (40 DK)

Lenf drenaj masajı vücudumuzun en önemli sistemlerinden iç organların temizliğinde ve atıkların giderilmesinde görev alan lenfatik sistemin daha sağlıklı bir şekilde çalışması için uygulanan bir tedavi yöntemi ve masaj çeşididir.

İNDİRİM (50 DK)

Sert masajı sevenler için ideal bir masaj türü olan bu masaj biraz can acıtıcı olsa da masaj sonunda rahatlama ve gevşeme hissi tüm vücutta kendini göstermeye başlar.

İNDİRİM (50 DK)
425₺

Özel olarak hazırlanan karışım, uzman kişiler tarafından uygulandığında; kas ağrıları, kas tutulmaları, gerginlik, kireçlenme ve bunlara bağlı olarak meydana gelen romatizmal rahatsızlıklar giderilir.

Cilt Bakımı

İNDİRİM
225₺

Kendinizi huzurlu ve ferah hissetmenizi sağlar. Akne oluşumunu engeller. Cilt altı kan dolaşımını hızlandırır. Ciltteki yenilenmeyi hızlandırır. Ölü deriden arınmanızı sağlar. Cildinizdeki gözenekleri açar. Selülitleri gidermede yardımcı olur.

İNDİRİM

Kese köpük masajı sonrası cildiniz hiç temiz olmadığı kadar tazelik hissi verecek, parlaklığı ve sağlıklı görünümü ile psikolojik olarak da kendinizi iyi hissetmenize sebep olacaktır. Belirli aralıklarla düzenli uygulandığında cilt problemlerinin azaldığı ve özellikle kıl köklerinde meydana gelen akne, iltihap gibi problemlerin sıklığının azaldığı gözlenmiştir.

Sohbete başla
1
Yardım istermisiniz?
Merhaba, bilgi alabilirmiyim?
Powered by